Informatie bereikbaarheid Het Woold – groot wegonderhoud Gezandebaan
Graag informeren we u over het groot wegonderhoud dat vanaf volgende week aan de Gezandebaan zal plaatsvinden. Deze werkzaamheden zullen plaatsvinden in de periode van maandag 8 juni t/m vrijdag 17 juli vanaf de kruising met de Veluwsedijk (de kruising bij onze parkeerplaats) t/m het einde van de Gezandebaan, de kruising met de Peelweg bij Someren-Eind.
We informeren u niet alleen over het type werkzaamheden, maar ook over hoe u in de periode van het onderhoud naar Het Woold reist.
Update vrijdag 12 juni: we hebben bericht ontvangen dat ook de kruising bij de golfbaan (Gezandebaan-Veluwsedijk) wordt meegenomen in de werkzaamheden en onder andere nieuw asfalt krijgt. Daarom is het vanaf aankomende week (tot nader order) niet meer mogelijk om vanuit Asten-Heusden via de Gezandebaan naar Het Woold te rijden. U dient op de Meijelseweg door te rijden en vervolgens rechtsaf via de Kokmeeuwenweg, de Kruisbaan & de Veluwsedijk naar de parkeerplaats van Het Woold te rijden.

De wegafsluiting uitgelegd
In de periode van maandag 8 juni t/m vrijdag 17 juli zal de Gezandebaan ter hoogte van de Peelweg (aan de kant van Someren-Eind) tot aan de kruising met de Veluwsedijk (de kruising bij de golfbaan) gesloten zijn.
Het fietspad van de Gezandebaan zal “gewoon” geopend blijven en kunt u via de drempel naar de Vier Eijckenbaan oversteken.
Hieronder vindt u alternatieve routes hieronder:
Route vanuit Asten-Heusden
- Rijd op de Meijelseweg de Gezandebaan voorbij en sla rechtsaf naar de Kokmeeuwenweg;
- Vervolgens gaat u via de Kruisbaan & de Veluwsedijk nog tweemaal rechtsaf. Rijd deze straat uit om bij Het Woold te arriveren;
Route vanuit Ospel(dijk)
- Pak wanneer u op de Ospelerweg rijdt de zijstraat Kokmeeuwenweg of even later de Kruisbaan rechtsaf;
- Beide wegen komen uit op de Veluwsedijk. Rijd deze straat uit om bij Het Woold te arriveren;
Route vanuit Someren(-Eind) of het kanaal
- Deze route adviseren we te vermijden in verband met een grote omrijdroute;
- Neem de Kanaaldijk-Zuid richting Weert en steek het kanaal over bij sluis 13;
- Hierna gaat u links-rechts via de Jan Smitslaan en daarna linksrechts door op de Kokmeeuwenweg;
- Houd hierna links aan bij de Veluwsedijk om de parkeerplaats van Het Woold te bereiken.
De werkzaamheden uitgelegd
De werkzaamheden bestaan onder andere uit:
- Het rooien van een 11-tal bomen;
- Aan de zuid- en noordzijde worden de bermen ontgraven en voorzien van bermbeton;
- Frezen (verwijderen) van het oude teerhoudende asfalt van de gehele Gezandebaan;
- Herstel straatwerk;
- Nieuw asfalteren van de Gezandebaan;
- Aanbrengen van nieuwe markering en bebording;



