Jeugd van Het Woold maakt uitstapje naar de Oosterburen!

Op vrijdagavond 24 januari verzamelden 20 jeugdige golfers zich op Golfbaan het Woold, want de Jeugdcommissie heeft een trip naar Duitsland georganiseerd. We gaan naar Topgolf in Oberhausen! Een overdekte driving range met verschillende targets en interactieve spellen die worden gespeeld met behulp van ball tracking systemen. Met voldoende plaats in de auto’s vertrokken we stipt om 17.15 uur.

Om 18.30 uur arriveerden we bij Topgolf waar we (net als bij bowlen) 4 verschillende banen hadden gereserveerd met bankjes voor 6 personen. Na een korte instructie kon er begonnen worden met het inslaan, daarna was elke bench vrij om te kiezen uit de verschillende spelletjes of wedstrijden. Angry Birds, nearest to the pin, waren wel een beetje de populairste spelletjes. Tussendoor bleef de robot de drankjes brengen en er werd een lekkere hamburger geserveerd.

Wat extra leuk aan dit concept is, is dat er overal muziek wordt afgespeeld en alle overdekte afslagplaatsen verwarmd worden met heaters. Ook zijn alle spellen voor ieder niveau, zo kun je bijvoorbeeld je eigen niveau instellen en het systeem past dan de benodigde accuratesse & afstand aan om er een eerlijke wedstrijd van te maken.

Om 20.45 uur werd helaas alweer de laatste bal geslagen, de 2 uur spelen waren omgevlogen. Iedereen had zich erg goed vermaakt. Om 22.00 uur was iedereen weer terug op het Woold, We zijn dus het golfjaar 2025 goed begonnen en na de korte evaluatie blijkt dus dat deze activiteit voor herhaling vatbaar is!

De Jeugdcommissie