Dames 1 donderdag 50+ 18 holes
Dames 1 reist af naar Landgoed Bleijenbeek.
De vorige week begonnen we de jaarlijkse NGF competitie, tot onze verrassing, op golfbaan Berendonck bij Wychen. Eigenlijk zouden we op De Schoot moeten spelen, maar door een issue tussen de vereniging en de nieuwe baaneigenaar, moesten zij al hun geplande wedstijden overboeken naar andere golfbanen.
We werden door de dames van de Schoot hartelijk verwelkomd. De baan bleek een uitdaging. Het is een baan met veel glooiingen en waterpartijen, maar er was geen enkele informatie over de holes, niet op de teebox, niet in een baan boekje en geen afstandsaanduiding. We werden verwezen naar een app op de telefoon.
Maar we speelden onze wedstrijden onder prima omstandigheden, prachtig weer, weinig wind, fijne temperatuur.
We speelden tegen de dames van de Gulbergen en moesten helaas in hen de beteren erkennen. We verloren met 13 – 9.
De 2e speeldag reisden we af naar Landgoed Bleijenbeek.
De ontvangst was wederom hartelijk met koffie/ thee en echte Limburgse vlaai.
Onze tegenstandsters kwamen uit Echt-Susteren, zij hadden de vorige week met grote getallen verloren. Dat bood dus perspectieven ….
We gingen goed gemotiveerd de baan in.
Wederom waren de weergoden ons gunstig gezind. Zon, af en toe een wolkje, weinig wind, aangename temperatuur. De rokjes konden aan.
José, Marie-José en Anneke wonnen hun singles met ruime scores, Mieke speelde gelijk en Annemie en Nelly verloren nipt. 9 matchpunten binnen.
Door naar de greensomes: Er ontstond wat onrust en onduidelijkheid toen onze tegenstanders een vreemde switch met hun speelsters uithaalden.
Hun speelster uit de 3de flight speelde plotseling in de 1ste flight.
De greensomes gingen iets minder voorspoedig. Nelly en Anneke verloren, voornamelijk doordat de putjes niet wilden vallen. Marie-José en Annemie speelden gelijk. (of hadden eigenlijk gewonnen. Door overbluffen leverde een foute bal spelen de tegenspeelsters geen verlies van de hole op)
Mieke en José wonnen hun partij. Het Woold had echter zowel in de singles als de greensome de meeste holes gewonnen, wat 4 extra punten opleverde.
Einduitslag het Woold gewonnen met 14 – 8.
Voorlopig staan we 1ste in de competitie.
De volgende week spelen we tegen Bleijenbeek, onze grootste concurrent.
Anneke



