Businessleden “on fire” in Tilburg
Donderdag 13 augustus verruilden we voor één keer ons vertrouwde thuishonk voor een mooie zomerse golfmiddag bij Golfbaan Prise d’Eau in Tilburg. Voor de maandelijkse Rivez-Zuiderhuis Business Cup kwamen zo’n 30 Businessclubleden en gasten bijeen. Iets minder deelnemers dan we gewend zijn, maar dat mocht de pret zeker niet drukken: de vakantieperiode was duidelijk merkbaar, terwijl de gezelligheid er absoluut niet minder om was.
Vanaf 12.00 uur werden de deelnemers ontvangen en konden zij zich rustig voorbereiden op de wedstrijd. Met een lunchpakket voor onderweg vertrok iedereen vanaf 13.30 uur voor 18 holes op de lussen Blaak & Sijsten.
Texas Scramble in zomerse omstandigheden
Dit keer stond er een Texas Scramble voor teams van drie op het programma. Een spelvorm die garant staat voor samenwerking, tactiek én de nodige onderlinge competitie. Per team moesten bovendien minimaal vier afslagen per persoon worden gekozen. Kortom: iedereen had zijn of haar aandeel in het uiteindelijke resultaat en daarom werd er ook iedere hole uitvoerend overlegd.
Met temperaturen rond de 35 graden was het bepaald geen herfstachtige golfdag. Gelukkig speelde het management en de horeca van Prise d’Eau hier uitstekend op in. Met voldoende drinken en verkoelende ijsjes die in de baan werden rondgebracht, bleef het hoofd – letterlijk en figuurlijk – zo goed mogelijk koel.
Winnaars in het zonnetje
Na afloop werd er tijdens het diner nog uitgebreid nagepraat over de wedstrijd. Onder het genot van een heerlijk 4-gangen diner kwamen de mooiste slagen, beste reddingen en natuurlijk de prestaties van de verschillende teams voorbij. En die resultaten kwamen onder behoorlijk zomerse omstandigheden tot stand. Veel teams bleken “on fire” en scoorden diep onder par.
Tijdens de prijsuitreiking werden de winnaars naar voren gehaald:
- Nearest to the Pin – Blaak hole 2
Irene Fransen & Ron de Greeff - Longest Drive – Sijsten hole 7
Jolanda Slaats & Gijs Overmars - Winnend team – netto score -12 (!)
Johan Schriks, Tomy Klein Zieverink & Guido Goorts
Een indrukwekkende score, zeker gezien de tropische omstandigheden!
Al met al was het weer een geslaagde Business Cup: een mooie combinatie van golf, ondernemerschap, ontspanning en vooral veel gezelligheid. Dank aan het team van Prise d’Eau voor de gastvrijheid en goede verzorging!
Volgende Business Cup: terug naar het Woold
Na dit zomerse uitstapje keren we op donderdag 10 september weer terug naar ons vertrouwde thuishonk: Golfbaan het Woold.
Naast de golfwedstrijd staat er tijdens het diner een interessant bedrijfsinterview op het programma met één van onze nieuwe Businessclubleden: Edwin Gloudemans, Commercieel Directeur bij Van Kessel Olie.
We kijken er nu al naar uit om iedereen op 10 september weer op het Woold te verwelkomen!





