Bye Bye 2016 diner
Afgelopen donderdag 15 december vond het jaarlijkse Bye Bye 2016 diner weer plaats. Een van de succesvolste activiteiten van de Businessclub op Het Woold. In het verleden hebben de koks van het Woold altijd hulp gehad van een aantal hobbykoks, maar dit jaar was het aan de keukenbrigade van het Woold om het tot een culinair hoogtepunt te brengen. De vorige maand hebben de koks zelfs ter voorbereiding kunnen meekijken bij twee sterrenkok Nico Boreas.
Dit was uiteraard te merken! Exclusieve gerechten, prachtige opmaak en het bedienende personeel dat zich op dit niveau feilloos wist aan te sluiten.
Maar liefst 65 gasten namen plaats aan de tafels die door Frederique Manders en Sharonne Promper spectaculair ingedekt waren.
Uiteraard kregen alle deelnemers het menu op ludieke wijze mee naar huis, ter inspiratie voor het kerstdiner.
Het was een waardige afsluiting van een goed jaar voor de Businessclub.
Op naar een gezond en geslaagd 2017!